Wybieramy upominki dla nauczycieli na koniec roku - nie wiesz co kupić? podpowiadamy!

Koniec roku szkolnego to czas, w którym uczniowie i rodzice chcą podziękować nauczycielom za ich pracę i zaangażowanie. Niektórzy decydują się na wręczenie kwiatów, czekoladek lub laurki, inni szukają bardziej oryginalnych i trwałych upominków. Co można podarować nauczycielowi na zakończenie roku? Oto kilka pomysłów.1. Bon podarunkowy. To uniwersalny prezent, który pozwala obdarowanemu wybrać coś, co mu się podoba i sprawia mu przyjemność. Może to być bon do SPA, do salonu jubilerskiego, do drogerii lub do sklepu z ubraniami. Ważne jest, aby bon był dopasowany do zainteresowań i preferencji nauczyciela.

2. Bransoletka. To subtelny i elegancki prezent, który może być pamiątką na lata. Można wybrać bransoletkę z zawieszką związana z przedmiotem, który uczy nauczyciel, np. różą wiatrów dla geografa, nieskończonością dla matematyka lub piórem dla polonisty. Można też wybrać bransoletkę z grawerem z imieniem lub inicjałami nauczyciela.

3. Kubek lub filiżanka. To praktyczny prezent, który przyda się nauczycielowi w szkole lub w domu. Można wybrać kubek lub filiżankę z zabawnym napisem, np. "Najlepszy nauczyciel w galaktyce", "Nauczyciel z pasją" lub "Nie ma lekcji bez kawy". Można też wybrać kubek lub filiżankę z personalizacją, np. z imieniem lub zdjęciem nauczyciela.

4. Kosz podarunkowy. To prezent, który można dostosować do gustu i potrzeb nauczyciela. Można złożyć kosz z produktów spożywczych, np. kawy, herbaty, słodyczy lub przetworów domowych. Można też złożyć kosz z kosmetyków, np. kremów, balsamów, mydeł lub perfum. Ważne jest, aby produkty były wysokiej jakości i dobrze zapakowane.

5. Personalizowany notatnik. To prezent, który przyda się nauczycielowi w pracy i w życiu prywatnym. Można wybrać notatnik z okładką z motywem związanym z przedmiotem, który uczy nauczyciel, np. mapą świata dla geografa, wzorami matematycznymi dla matematyka lub cytatem literackim dla polonisty. Można też wybrać notatnik z okładką z grawerem z imieniem lub dedykacją dla nauczyciela.


Prezenty dla nauczycieli na koniec roku to sposób na okazanie im szacunku i wdzięczności za ich trudną i ważną pracę. Nie muszą być drogie ani skomplikowane, wystarczy że będą od serca i ze smakiem.